Serpi
Interpretare vis: Serpi
14-04-2009
Eram mai multe persoane la un lac unde ne scaldam. Lacul nu era mare, toti se scaldau numai pina la mijlocul lacului, ziceau ca pe partea cealalta traieste un monstru. Eu am hotarit sa-l vad m-am dus pina acolo si din apa a iesit un sarpe mare de culoare neagra. El nu mi-a facut nimic eu doar l-am vazut si am plecat inspamintata. Apoi parca eram pe o casa pe apa si linga un perete era o gura in podea de acolo au inceput sa iasa multi serpi mici. Eu am prins 2, pe unul il tineam in mina iar pe altul am pus piuciorul si o strigam pe mama sa vina sa ma ajute sa-i omor. Nu stiu cum dar le-am rupt gitul si dupa ce ei s-au transformat in pisicuti mici de culoare alba, si deoarece erau cu gitul rupt nu-si puteau tine capul, insa nu erau moarte. Parca le tineam in mina si imi era mila de ele dar totusi ma gindeam ca aceste pisici trebuiesc ucise deoarece ele sunt un lucru rau. In acest moment sepoaica mama si-a scos capul prin gaura din podea si a incercat sa ma muste dar nu a reusit, plingea si i se citea in privirea cum spunea unde sunt puii mei, ce ai facut cu ei, datimii inapoi. Si atita tot mai departe nu stiu ce s-a intimplat.
