padure
Interpretare vis: padure
02-04-2009
eram p o carare intr-o padure. cu flori multe.imi eram teama...si o strigam p fica mea sa vina..veram cu fiica mea vrioam sa iesim din padure dar nu gaseam drumul...ea a plekt...si a venit cu un cos mare cu fructe..si o intrebam cum le ducem pt k sunt f multe fructe.si ea mi-a zis k a kstigat la niste chipsu-ri o masina...si era f frumoasa masina noua...a intrebat-o c vrea sa fak cu ea..,si ea imi zicea k nu opreste masina pt k vrea sa ne ajute sa scapam de datori...si k are nevoie acum d bani nu d masina ...km asta ar fi in mare povestea...astept raspuns kt mai repede..va multumesc anticipat!la revedere
