parasire
Interpretare vis: parasire
10-04-2009
eram intr-unoras cu prietenul meu cand dintr-o data sa facut o parcare unde am parcat masina el a plecat la facultate si eu la spital intelagandu-ne sa ma sune dupa ce termina .am astepatat telefonu de la el pana seara dar in zadar ,am incercat sal sun eu dar telefonul meu nu functiona,mam intors in parcarea in care era msina dar masina disparuse.nu stiam ce sa fac si eram ingrijorata dupa care mam intalnit cu un prieten comun pe care l-am intrebat daca stie ceva la inceput a ezitat dar ma intrebat la randul lui daca se intampla ceva cu prietenul meu pt ca in ultimele zile pare foarte schimbat,i8n care el la sunat pe prietenul meu si nu ia raspuns,dar i-a trimis un mesaj in care scria ca vrea sa ramana singur cateva zile,apoi l-am sunat eu si mi-a raspuns un barbat el nu a vrut sa vb cu mine.lam rugat pe prietenul nostru comun sa ma duca la el si ma dus asa ca am mers printr-o padure ,am trecut un parau ramificat inainte sa dau de el am gasit o casa cu femei erau 3 la nr si tinere,dura care l-am gasit pe el era asezat pe o scara de lem si pare foarte trist, l-am rugat sa vb cu mine intrebandu-l de ce a plecat el nu mia dat nici un raspuns dar ma privea foarte trist!
MENTIONEZ CA DE CATEVA NOPTI VISEZ IN PREAJMA PRIETENULUI MEU NUMAI FEMEII!!!!!
